Erektsioonihäirest partnerile

Kui mehel esineb erektsioonihäire, on selle tõttu häiritud ka partneri igapäevaelu. Erektsioonihäire on probleem mõlema partneri jaoks ja seetõttu on üksteise mõistmine ja julgustamine probleemi lahendamisel väga oluline.Kui Teie partneril on erektsioonihäire, aidake teda.

Rääkige probleemist
Suhte püsimiseks on oluline, et kõik probleemid lahendatakse nende tekkimise korral võimalikult kiiresti. Erektsioonihäire tõttu on häiritud mõlema partneri elu.

Andke partnerile märku, et ta ei ole üksi
Meenutage oma partnerile, et maailmas on miljoneid mehi, kellel on sarnane probleem erektsiooniga. Selgitage, et erektsioonihäire on enamasti ravitav ja julgustage partnerit arstidelt abi küsima.

Viige ennast kurssi probleemi põhjuste ja ravimeetoditega
Edukast ravist on kasu mõlemal – nii Teil kui partneril. Julgustage ja toetage oma partnerit.

Kui vaja, olge lapsehoidja
Ärge unustage, et meeste paksu naha all on enamasti hell hing. Esmalt peab mees endale tunnistama, et tal on probleem ning seejärel rääkima sellest arstile. Olge mehele sellel ajal toeks! Paaridel, kes lahendavad probleeme koos, on suurem võimalus edukaks raviks.

Vältige rutiini
Iga suhe muutub ning väsib aja jooksul ja vajab uuendamist. Väljuge rutiinsest argipäevast ning avastage üksteises uusi ja senitundmatuid omadusi.